TAMPOPRINT AG

TAMPOPRINT AG, ölçekli ve yenilikçi bir Alman firması olarak özel makinalar imal etmekte ve sanayiler için sistem sağlayıcı olarak görev yapmaktadır. Endüstriyel tampon baskı makinalarının, kurucu başkan Wilfried Philipp tarafından 1968 yılındaki icadı sayesinde, plastik sanayiindeki üretim süreçlerinde çok önemli işlevsel değişiklikler yapılabilmiştir.

Tampon baskı yöntemi olmasaydı, bugün kullanılan pek çok değişik üretim süreci gerçekleştirilemezdi.

Dünyanın en hızlı ve en hassas tampon baskı makinası TAMPOPRINT AG tarafından tasarımlanmış ve imal edilmiştir. Tampon baskının geleceği! - 9.000 devir/saate varan hız!

Dünyada kendi baskı klişelerini de üretebilen yegâne tampon baskı makinası “HYBRID 90-2“ gene TAMPOPRINT AG üretim kataloğundadır. Lazer kullanarak kendi klişesini imal eder ve otomatize sistemlerde yer aldığında, operatöre gereksinimi yoktur.

Şişe kapağı baskısı konusunda dünyada bir numara olan TAMPOPRINT AG firması, bugüne kadar 600 den fazla tam otomatik sistem teslim etmiştir. 300 000 adet basabilen makinalar tasarımlanmış ve üretilmiştir.

Sağlık sektöründeki makinalar, paslanmaz çelik 1.4301malzemeden üretilmekte olup hijyenin vazgeçilmez olduğu bu sektörde hizmetinizdedir.

İkinci üretim grubu ALFALAS® lazer sistemleri ile sizlere markalama teknolojisinde bir gelişme sunar - elle çalışma yerine tam otomatik sistem. Değişik model lazer üniteleri ile tek kullanıcılı, gayet ekonomik ve kompakt bir çözüm sunmaktadır. Konumlandırma yapıldıktan sonra, değişik ebat ve şekillerdeki malzemeler tekrarlanan hassasiyetle ve tek bir işlemle markalanabilmektedir.

“PMK” Tampon dökme kiti ile çok kısa sürede tampon üretmek mümkündür, kendi kendine şekillenir ve ince detayları kolay alır. Boyayı mükemmel alır ve basar.

Her şey tek çatı altında“ hizmeti; baskı teknolojisi aksesuarları, makina seçenekleri, sarf malzemeleri, yedek parça garantisi, bakım ve eğitimi kapsamaktadır. Tüm talepler tek bir sağlayıcı tarafından karşılanır. Online alışveriş olanağıyla size özel malzeme talepleri her günün 24 saatinde verebilir.

Merkez ofisde bulunan “show room” da kırka yakın makine, her an çalışabilir vaziyette 365 gün dahilinde ziyaretinize açıktır.

  • İLETİŞİM
  •  
  • Tikveşli Sk. 3. Emintaş San Sit.
    No:3 / 160 Eyüp, İSTANBUL
  • TEL : (212) 501 39 87-88
  • FAKS : (212) 501 38 53