Best Baskı

Firmamız , boya , baskı ve baskı makinaları ve aksamının temini konularında mümessilliğin yanısıra, bu tarz baskıların yapımını da 24 senedir gerçekleştirmektedir. Konunun geniş yelpazesi içinde BEST LTD. ŞTİ., tampon baskı makinaları, bu makinaların teknolojiye uyarlanması, düz ve yuvarlak serigrafi baskı makinaları, ve özellikle tampon baskı boyaları, serigrafi baskı boyaları, flexo boyalar, UV boyalar, özel uygulama boyaları konularında uzmanlaşmıştır.

Serigrafi ve Tampon baskı boyaları konusunda dünyanın en eski imalatçı firmasının, RUCO GmbH, boyaları da tarafımızca beğeninize sunulmaktadır. Boyalarımız oniki renk skalasında olup, baskıda isteğe uygun akışkanlığı sağlayabilmek amacıyla çok kıvamlıdır. Serigrafi ve tampon baskı tekniklerinde çalışan atölyeler için bir başka avantajımız da her iki teknikte kullanılan boyalar için aynı inceltici, geciktirici ve sertleştiricinin kullanılmasıdır.

Bir çok serigrafi ve tampon makinası imalatçıları bu boyayı stoklarında tutmakta ve tavsiye etmektedirler. Talebiniz üzere karışım boyalar, RAL ve PANTONE kodlarında veya vereceğiniz numuneye göre, atölyemizde imal edilebilmektedir.

Türkiye mümessilliğini yaptığımız TAMPOPRINT AG firması tampon baskı tekniğinin mucidi olup modern teknolojinin getirdiği olanakları en uygun şekilde uygulayan firmadır.

Endüstriyel tampon baskı makinalarının 1968 yılında TAMPOPRINT AG tarafından icadı sayesinde, plastik sanayiindeki üretim süreçlerinde çok önemli işlevsel değişiklikler yapılabilmiştir. Tampon baskı sistemi olmasaydı, bugün kullanılan pek çok değişik üretim gerçekleştirilemezdi.

Alman tekniğinin uygulamalarını ve dayanıklılığını gösteren 30-35 senelik makinalar müşterimiz olan firmalarda hala iş görmektedir.

Tampon baskı tekniğinin gerektirdiği her türlü sarf malzeme stoklarımızda mevcuttur. 24 senenin getirdiği tecrübe ile işinize en uygun sarf malzeme seçiminde yardımcı olabileceğimiz gibi klişeleriniz (ince, kalın), deneyimli elemanlarımız tarafından en kısa zamanda hazırlanabilmektedir.

Globalleşen dünyada, ekonominin gereği olarak, tampon baskı makinalarımız farklı fiyat katagorilerinde de beğeninize sunulmaktadır.

Atölyemizde ayrıca asitle oyma tekniği kullanılarak “isim plakası”, “etiket” dediğimiz özel malzemeler (Alüminyum veya paslanmaz çelikten) üretilmektedir.

  • İLETİŞİM
  •  
  • Tikveşli Sk. 3. Emintaş San Sit.
    No:3 / 160 Eyüp, İSTANBUL
  • TEL : (212) 501 39 87-88
  • FAKS : (212) 501 38 53